Отзывы о магазине
Замовила спиці потрібного мені розміру, мені напсали, що все є, вислали рахунок, а по факту мені прийшли спиці іншого розміру де на упаковці просто маркером виправили номер. Нащо так робити? Чи ви гадаєте, що в мене немає лінійки або я дурна і не бачу різниці в товщині спиць? І тут мова не про 30 грн. а про ваше відношення до ваших клієнтів!
Може треба змінити на сайті палітру кольорів пряжі Ярнарт віолет,якщо виробник змінив палітру?Щоб люди також не попали в халепу.
На цьому сайті я часто замовляла пряжу,все було добре,чітко,швидко.Але цього разу замовила пряжу Ярнарт Віолет 6322.Прийшла зовсім іншого кольору,дуже бліда і суттєво відрізняється від попередньої.Мені треба до вʼязати замовлення і тепер треба знов десь замовляти.Відрізняється і етикетка.Мені відповіли,що виробник міняє кольори.Я розумію,це не провина сайту.Але ж можна було попередити,що кольори інші?Працівник навіть не вибачився.Більше не буду замовляти.
Магазин чудовий, виписувала пряжу і спиці. Одного мотка не доклали, але вибачились і надіслали за свій рахунок.Дякую.
Все супер! Швидко прийняли замовлення, оперативно відправили. Шнур якісний, покупкою задоволена на всі 100%. Рекомендую продавця!
Дякую вам. Комунікація на вищому рівні. Вчора зробила замовлення, сьогодні отримала❤️
Дякую інтернет- магазину Iplik за оперативність. Ціни приємні, швидка доставка. Рекомендую!
Доброго дня!
Хочу висловити вам вдячність за посилку. Сьогодні отримав. Дуже задоволений і пряжою і цінами. Вітаю вас, у вашій скарбничкі +1 задоволений клієнт. Обов'язково і надалі буду вашим покупцем.
Ще раз дуже дякую вам. Тримайся, коханий наш Харків дуже потерпає. Нехай ваш бізнес іде тільки в гору і наберає більше вдячних клієнтів.
Бережіть себе, тримайтеся. Має бути все добре ❤️❤️❤️
Вперше замовила вчора у вас пряжу, тепер буду вашим постійним клієнтом! дуже швидко і приємно з вами працювати, Дякую!
Вперше придбала пряжу в вашому магазині. Все супер на вищому рівні!
Дякую Олі, дуже приємна дівчина, допомогла з вибором пряжі. Ще повернуся у ваш магазин!
Дуже задоволена якістю продукції інтернет-магазину. Швидке оформлення замовлення і консультацію щодо вибору. Окрема вдячність за швидку відправку!
Вже вдруге роблю замовлення в цьому магазині. Дуже задоволена результатами. Товри якісні, відправляються максимально швидко, приємне і корисне спілкування з менеджером. Залишається відчуття свята, а це в наш час дуже важливо. Бажаю процвітання магазину, а співробітникам здоров'я, терпіння, сил і наснаги. До наступних замовлень.
Дякую вам величезне за таку швидкість доставки. Бо, як завжди, не вистачило трохи ниточок. І таке враження, що я ще не встигла відкласти гачок, а вже отримала замовлення і дов'язую свою ковдру. Ще раз дякую♥️. До побачення, до наступного замовлення
Робила замовлення вдруге, і мені дуже сподобався магазин. Дякую за товар, швидку відправку, за надану консультацію і додаткові фото, пораду в виборі пряжі і хороший настрій!
Щиро вам дякую! Обов'язково буду з Вами пряцювати. Мирного неба.
Дуже задоволена швидкістю комплектування і відправки замовлення. Швидко і привітно надають зворотній зв’язок . Робила декілька замовлень і впевнена що замовлятиму ще ☺️
Робила замовлення вперше, і мені дуже сподобався магазин. Дякую за якісний товар, відправили все швидко, окрема подяка за надану консультацію , пораду і хороший настрій! Це однозначно МІЙ магазин. Щиро вам дякую! Обов'язково замовлятиму ще)
Дякую за замовлення, за допомогу по підбору кольорів. Пряжа дуже сподобалась, дитина вже в'яже іграшки.
Це жахливий магазин, за 5 днів не змогли навіть заказ сформувати. Не рекомендую.
Первый раз выписываю пряжу в Вашем магазине. Всё на высоте, и обслуживание, и качество пряжи, и сервис. Посылка пришла уже на второй день. Спасибо.
