0товаров, на 0.00 грн 

Отзывы о магазине

Рейтинг магазина:
4.6
из 5
Всего оценок: 309
5
86%
4
3%
3
2%
2
1%
1
8%
О
Олена
16.05.2026 10:28:10

Замовила спиці потрібного мені розміру, мені напсали, що все є, вислали рахунок, а по факту мені прийшли спиці іншого розміру де на упаковці просто маркером виправили номер. Нащо так робити? Чи ви гадаєте, що в мене немає лінійки або я дурна і не бачу різниці в товщині спиць? І тут мова не про 30 грн. а про ваше відношення до ваших клієнтів!

В
Валентина
27.04.2026 18:35:21

Може треба змінити на сайті палітру кольорів пряжі Ярнарт віолет,якщо виробник змінив палітру?Щоб люди також не попали в халепу.

В
Валентина
27.04.2026 17:56:02

На цьому сайті я часто замовляла пряжу,все було добре,чітко,швидко.Але цього разу замовила пряжу Ярнарт Віолет 6322.Прийшла зовсім іншого кольору,дуже бліда і суттєво відрізняється від попередньої.Мені треба до вʼязати замовлення і тепер треба знов десь замовляти.Відрізняється і етикетка.Мені відповіли,що виробник міняє кольори.Я розумію,це не провина сайту.Але ж можна було попередити,що кольори інші?Працівник навіть не вибачився.Більше не буду замовляти.

Н
Надія
13.03.2026 08:17:45

Магазин чудовий, виписувала пряжу і спиці. Одного мотка не доклали, але вибачились і надіслали за свій рахунок.Дякую.

В
Вероніка Чертихіна
03.03.2026 18:39:34

Все супер! Швидко прийняли замовлення, оперативно відправили. Шнур якісний, покупкою задоволена на всі 100%. Рекомендую продавця!

В
Вікторія
28.01.2026 15:45:53

Дякую вам. Комунікація на вищому рівні. Вчора зробила замовлення, сьогодні отримала❤️

О
Олена
23.01.2026 18:34:16

Дякую інтернет- магазину Iplik за оперативність. Ціни приємні, швидка доставка. Рекомендую!

О
Оксана  Ковпак
30.11.2025 20:33:43

Дуже задоволена магазином, дякую!

О
Олег
19.11.2025 15:28:41

Доброго дня!
Хочу висловити вам вдячність за посилку. Сьогодні отримав. Дуже задоволений і пряжою і цінами. Вітаю вас, у вашій скарбничкі +1 задоволений клієнт. Обов'язково і надалі буду вашим покупцем.
Ще раз дуже дякую вам. Тримайся, коханий наш Харків дуже потерпає. Нехай ваш бізнес іде тільки в гору і наберає більше вдячних клієнтів.
Бережіть себе, тримайтеся. Має бути все добре ❤️❤️❤️

Т
Тетяна
25.09.2025 11:22:40

Вперше замовила вчора у вас пряжу, тепер буду вашим постійним клієнтом! дуже швидко і приємно з вами працювати, Дякую!

А
Алла
12.09.2025 07:43:30

Вперше придбала пряжу в вашому магазині. Все супер на вищому рівні!
Дякую Олі, дуже приємна дівчина, допомогла з вибором пряжі. Ще повернуся у ваш магазин!

Ю
Юлія
09.08.2025 11:36:43

Дуже задоволена якістю продукції інтернет-магазину. Швидке оформлення замовлення і консультацію щодо вибору. Окрема вдячність за швидку відправку!

Н
Наталія Шинкевич
17.07.2025 14:57:46

Вже вдруге роблю замовлення в цьому магазині. Дуже задоволена результатами. Товри якісні, відправляються максимально швидко, приємне і корисне спілкування з менеджером. Залишається відчуття свята, а це в наш час дуже важливо. Бажаю процвітання магазину, а співробітникам здоров'я, терпіння, сил і наснаги. До наступних замовлень.

Є
Євгенія Розбицька
14.06.2025 11:42:47

Дякую вам величезне за таку швидкість доставки. Бо, як завжди, не вистачило трохи ниточок. І таке враження, що я ще не встигла відкласти гачок, а вже отримала замовлення і дов'язую свою ковдру. Ще раз дякую♥️. До побачення, до наступного замовлення

О
Олена Якушевська
21.05.2025 10:47:24

Робила замовлення вдруге, і мені дуже сподобався магазин. Дякую за товар, швидку відправку, за надану консультацію і додаткові фото, пораду в виборі пряжі і хороший настрій!
Щиро вам дякую! Обов'язково буду з Вами пряцювати. Мирного неба.

К
Карина Холод
10.05.2025 20:48:42

Дуже задоволена швидкістю комплектування і відправки замовлення. Швидко і привітно надають зворотній зв’язок . Робила декілька замовлень і впевнена що замовлятиму ще ☺️

Н
Ніна Герасименко
16.04.2025 08:41:22

Робила замовлення вперше, і мені дуже сподобався магазин. Дякую за якісний товар, відправили все швидко, окрема подяка за надану консультацію , пораду і хороший настрій! Це однозначно МІЙ магазин. Щиро вам дякую! Обов'язково замовлятиму ще)

К
Катерина
08.04.2025 17:25:47

Дякую за замовлення, за допомогу по підбору кольорів. Пряжа дуже сподобалась, дитина вже в'яже іграшки.

О
Ольга
08.04.2025 16:08:49

Це жахливий магазин, за 5 днів не змогли навіть заказ сформувати. Не рекомендую.

Л
Людмила
03.04.2025 14:48:49

Первый раз выписываю пряжу в Вашем магазине. Всё на высоте, и обслуживание, и качество пряжи, и сервис. Посылка пришла уже на второй день. Спасибо.

Показано с 1 по 20 из 309 (всего 16 страниц)